Girişimciler

Startuplar İçin Özel Program

Sözleşme süreçlerinde girişimcilerin yaşadığı stresin farkındayız.

Can sıkıcı olan bu süreçler için ücretsiz bir çözümümüz var.

Ücretsiz

Hızlandırıcı İşbirliği

20+ Özelleştirilebilir Şablon

1 Yıl Şablon ve Belge Yönetimi

Öncelikle klasik taslakları unutun!
Sistemdeki şablonlardan birini seçtiğinizde veya varsa kendi şablonunu seçtikten sonra;
1. Karşınıza çıkan formu doldurun.

2. Şablondaki değişken alanlar formdaki yanıtlarınızla birlikte ihtiyacınıza uygun düzenlenmiş olacaktır. 

3. Formu doldurduktan sonra belgeyi ihtiyacınıza göre düzenlemeye devam edebilir, başkalarıyla paylaşabilir veya PDF, Word formatında indirebilirsiniz.

Öncelikle “Şablon Kitaplığı” sayfasında yer alan startupların kuruluş aşamasında faydalanabileceği ortaklık, işe alım, e-ticaret temel sözleşme şablonlarından taslaklarınızı üretebilirsiniz.

Bununla birlikte; kendi sözleşme ve teklif taslaklarınızı, iş planlarınızı ve diğer yazışmalarınızı aktarabilirsiniz.

Elbette, size bu özelliği sınırsız sağlıyoruz. Hesabınızda bulunan ve sürekli faydalandığınız şablonları sisteme yükleyin ve her birini dinamik formlara dönüştürün.

Belgeleriniz yalnızca sizin hesapta tanımlı olacaktır. Siz istemedikten sonra belgelere ve belge içerisindeki verilere erişilmez.

Temel pakette takım üyesi olarak yalnızca tek hesap olması gerekir. Fakat; editörümüzde hazırlarken misafir kullanıcıları (ekip arkadaşınızı, avukatınızı ve diğerlerini) davet edebilir, belge üzerinde birlikte çalışabilirsiniz. 

  • Birlikte düzenleyebilirsiniz.
  • Yorum ve alıntı ekleyebilirsiniz.
  • Hareketleri izleyebilirsiniz.

Hesabınıza tanımlanan tüm şablonlar uzmanlar tarafından hazırlanmıştır ve güncellenmiştir. Fakat; ihtiyacınıza göre düzenlemeniz ve özelleştirmeniz gerekmektedir. Şablon sadece taslak hazırlama sürecini kolaylaştırmak amacıyla sistemde bulunmaktadır.

Şimdilik Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi (KWORKS), İstanbul Ticaret Üniversitesi TTO ve Entrecom (Hareketegecir.com) bünyesinde yer alan girişimler için geçerlidir.

Hızlandırıcınız veya inkübatörünüz bizimle işbirliği halinde değilse, lütfen onlara ulaşın ve “info@jetlexa.com” adresinden iletişime geçmelerini isteyin , böylece başvurunuzu çok daha hızlı işleme alabiliriz.

Bireysel girişimleri kabul ediyoruz, ancak bu erişim durumunu duruma göre veriyoruz ve başvuruda bulunan tüm bağımsız girişimcilere erişim vereceğimizi garanti edemiyoruz.

Hukuki danışmanlık hizmeti sağlamıyoruz. Startupların ihtiyaç duyabileceği belgeleri özelleştirilebilir şablonlar üzerinden hazırlamalarını sağlayan pratik ve teknik bir hizmet sağlıyoruz.  Ayrıca hangi belgeyi seçeceğinizi veya bunu nasıl dolduracağınızı söylemiyoruz.

Hayır, avukata veya hukuki hizmete yönlendirici herhangi bir faaliyetimiz bulunmamaktadır. Ama ihtiyacınıza göre hazırladığınız taslakları Jetlexa üzerinden varsa hızlandırıcı avukatıyla yoksa kendi avukatınızla paylaşabilirsiniz. Böylece avukatınızla birlikte taslak üzerinde çalışma imkanı elde etmiş olacaksınız.

Startupların Başvuru Yeterliliği

1. Toplamda 200.000 TL altında fon toplamış olması veya hiç yatırım almamış olması,

2. İki yıldan daha kısa süre önce kurulmuş olması,

3. Kurumsal veya farklı ölçekte bir firma bünyesinde kurulmamış olması,

4. En fazla 10 (on) çalışana sahip olması,

5. İşbirliği yaptığımız hızlandırıcı programlarda yer almış olması,
şartlarının tamamına startupların sahip olması gerekir.

Startup Programına Şimdi Başvurun

Formu doldurun, talebinizi en geç 10 (on) gün içinde değerlendirelim.

İşbirliği Yaptığımız Hızlandırıcılar